Nenapodobiteľná kvalita

Materiál, ktorý používame, predstavuje nenapodobiteľnú kvalitu výrobkov. Stelesňujú taliansku tvorivosť, a to tak pre technické know-how, ako aj ich vzhľad a autenticitu. Táto kvalita sa nedá napodobniť ani sfalšovať. Má platnosť certifikátu o pravosti, čo svedčí o špecifických vlastnostiach textílie, ako aj etickom význame ekologicky kompatibilného produktu.

UDRŽATEĽNÝ PROCES

Výrobcovia v Taliansku monitorujú a kontrolujú každú jednu fázu ich výrobného cyklu, aby znížili spotrebu vody, energie, chemikálií a odpadu.

ENVIRONMENTÁLNA UDRŽATEĽNOSŤ

Na zdôraznenie svojho udržateľného podnikania podporuje výrobca množstvo špičkových ochranných programov v spolupráci s prestížnymi partnermi a medzinárodnými organizáciami.

VYROBENÉ V TALIANSKU UŠITÉ NA SLOVENSKU

Tkaniny, ktoré používame, kombinujú jedinečné vlastnosti vynaliezavosti a talianskeho štýlu, ktoré si vyberajú významné medzinárodné značky spodného prádla, plaviek, športového oblečenia a konfekčných odevov, a to nielen pre svoj výkon, ale aj pre osobnosť a štýl, ktorý odlišuje výrobky talianskej výroby.

CERTIFIKÁTY

Kvalita materiálov a výrobných procesov, ktoré používame, je zaručená autoritatívnymi medzinárodnými certifikačnými službami. Tie preukazujú zhodu výrobkov s najprísnejšími normami platnými v mnohých krajinách.

Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
Add to WishlistBrowse WishlistRemove Wishlist
Shopping cart

Your cart is empty.

Späť do eshopu

Estimate Shipping
Add A Coupon

Estimate Shipping

Add A Coupon

Coupon code will work on checkout page