JOURNEY

Chceme, aby ste sa cítili dobre, pohodlne a hlavne sebavedomo. So CYNTIACTIVE budete nielen vyzerať lepšie, ale aj sa cítiť lepšie pri každej aktivite, ktorú vykonávate. Či už si výjdete s priateľmi na kávu alebo podáte váš najlepší výkon v posilňovni, či na ihrisku.

Ako sa zrodila značka CYNTIACTIVE?

Celá myšlienka CYNTIACTIVE bola celkom jednoduchá a jasná. Sama dlhé roky cvičím a pomáham k vysnenej postave aj ostatným. Dennodenne som teda v kontakte s inými dievčatami, ktoré rovnako ako ja vedia, aké náročné je nájsť dokonalé oblečenie na cvičenie. Preto som presne vedela, čo na trhu chýba. Legíny s vysokým pásom a sedom, ktoré sa nebudú zarývať do nechcených miest, no zároveň nebudú obmedzovať v oblasti zadku a pás nebude odstávať. Mala som úplne jasno v tom, čo tu chýba a čo by som aj ja sama chcela nosiť. A to je jednoduchosť, minimalizmus a elegancia, ktorú keď si oblečiete, budete mať pocit, že máte na sebe druhú kožu a budete sa cítiť sebavedomo. Keďže mám vlastnú značku oblečenia už niekoľko rokov, veľmi dobre viem, že ak niečo neviem zohnať, jednoducho si to vyrobím.

Ako vzniklo logo CYNTIACTIVE?

Ohľadom loga som mala jasnú víziu. Keďže som v znamení kozorožca, vedela som, že toto znamenie musí reprezentovať aj moju novú značku. Ľudia narodení v znamení kozorožca sú totiž veľmi cieľavedomí, ctižiadostiví a vytrvalí. Sú schopní prekonávať akékoľvek prekážky a ich činy sa zakladajú na presnosti. Kozorožec vie, že cesta za úspechom nie je jednoduchá a musí preto tvrdo pracovať. Nikdy sa nespolieha na náhody. To je to, čo ma vystihuje, a preto sa logom mojej novej značky stal práve kozorožec.

OWNER

Pre tých, čo ma nepoznajú, moje meno je Cyntia a mám 21 rokov.

Od malička sa venujem športu a zároveň aj navrhovaniu oblečenia. Obe činnosti ma najviac napĺňajú a ruka v ruke sprevádzajú životom už nejaký ten piatok. Ak spojím tieto moje najväčšie vášne do jednej, výsledok je jasný: oblečenie na cvičenie. Ak sa chcete o mne dozvedieť niečo viac, stačí ma sledovať na instagrame ako @daddycyntia.

Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
Add to WishlistBrowse WishlistRemove Wishlist
Shopping cart

Your cart is empty.

Späť do eshopu

Estimate Shipping
Add A Coupon

Estimate Shipping

Add A Coupon

Coupon code will work on checkout page